روایتی از یک رویای صادقه و عوض کردن پرچم گنبد امام رضا(ع) راوی: پدر شهید مرتضی کریمی پدر شهید می‌گوید: یکی از خدام امام رضا(ع) منزل ما آمد و خوابی را که دیده بود برایم روایت کرد و گفت: خواب دیدم بالای گنبد امام رضا (ع) آقایی پرچم مشکی را پایین می‌آورد و پرچم سبز را بالا می‌برد، خطاب به آن آقا گفتم شما کی هستی؟ و با اجازه چه کسی این کار را می‌کنی؟ گفت؛ من مرتضی کریمی شهید مدافع حرم هستم؛ با اجازه امام رضا (ع) این کار را می‌کنم. صبح همان شب، خوابی که دیده بودم را برای همکاران تعریف کردم و تصمیم بر این شد منزل شما بیاییم و پیام شهید را به شما منتقل کنیم و اینطور شد که با شما تماس گرفتیم و بعد عازم این سفر شدیم؛ به محض دیدن عکس شهید، چهره آقا مرتضی برایم تداعی شد، همان چهره‌ای بود که در خواب دیده بودم.» شهید مرتضی کریمی

@zakhmiyan_eshgh

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: شهید ,مرتضی ,پرچم ,امام ,دیده ,کریمی ,مرتضی کریمی ,دیده بودم ,شهید مرتضی ,گنبد امام ,پرچم گنبد ,شهید مرتضی کریمی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bts world آموزش کامپیوتر حالا بریم طراحی دکوراسیون داخلی پاتوق من AMIN DASTAN صامتانه بیت کویین رایگان